VESTI

Sastankom partnera u Portugalu otpočeo projekat Ketring usluga

Tokom sastanka partneri su se bliže upoznali sa aktivnostima na projektu, planiranim proizvodima intelektualnog rada i aktivnostima diseminacije i kontrole kvaliteta. Predstavljeno je trenutno stanje u sistemu školstva i organizacija nastavnog procesa u Srbiji, Portugaliji i Slovačkoj. Posebna pažnja je posvećena diskusiji o izradi priručnika za dodatnu nastavu u kom će učenicima biti približen ketering biznis kao grana ugostiteljstva i ketering usluga u sistemu stručnog obrazovanja i obuka.

DETALJNIJE

Erasmus KA202 2019-1-RS01-KA202-000847 “Caterers On         The Run”

*Partnerske države

DETALJNIJE

Održan on-line sastanak partnera na projektu

Dana 09 februara 2021.godine odrzan је sastanak projektnih partnera na mrezi koristeci Microsoft Teams platformu, zbog aktuelne    situacije izazvane pandemijom korona virusa COVID-19.

Monitoring poseta Nacionalne Erasmus+ kancelarije za Srbiju

U petak 26.februara 2021. godine predstavnici Fondacije Tempus – Erazmus+ kancelarije za Srbiju, posetili su  Srednju ekonomsku školu Sombor sprovodeći  monitoring posetu projekta “Caterers On The Run” (2019-1-RS01-KA202-000847).

ИЗВЕШТАЈ О САСТАНКУ НА ДАЉИНУ

У уторак, 18.5.2021. одржан је састанак на даљину, коме су присуствовали учесници пројекта Caterers on the run из Португалије, Словачке и Србије. .

DETALJNIJE

OBUKA „KUVARSKI I USLUŽNI ASPEKTI KETERING BIZNISA“

U okviru projekta „Ketering usluga“, održana je C2 LTT obuka pod nazivom „Kuvarski i uslužni aspekti ketering biznisa“. Obuka je održana u Srednjoj ekonomskoj školi Sombor u Somboru, Srbija, u periodu od 5 do 10 jula 2021. godine.

DETALJNIJE

Обука „Предузетнички аспекти кетеринг бизниса“

Средња економска школа Сомбор је у оквиру пројекта под називом  Кетеринг услуга/Caterers on the run, број уговора 2019-1-RS01-KA202-000847, који је финансиран у оквиру Европског програма за образовање ЕРАСМУС+, обавила посету Португалији, где је одржана  тренинг обука под називом „Предузетнички аспекти кетеринг бизниса“.